Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Znieczulenie komputerowe Katowice os. Tysiąclecia

Znieczulenie komputerowe to nowoczesna forma znieczulenia, zapewniająca bezbolesny przebieg zabiegów. Dzięki temu, że nasz dentysta Katowice przy ul. Tysiąclecia wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, pacjenci czują się komfortowo i bezpiecznie. W DENTICON oferujemy Państwu znieczulenie za pomocą nowoczesnego systemu komputerowego THE WAND oraz CALAJECT. Urządzenia te podają znieczulenie bardzo delikatnie, a jednocześnie bardzo skutecznie i bez bólu. Sekretem działania systemu znieczulania komputerowego THE WAND oraz CALAJECT są inteligentne rozwiązania, pozwalające na delikatne wprowadzenie roztworu znieczulającego, odpowiednie do oporu tkanek i rodzaju znieczulenia. Działanie znieczulenia komputerowego rozpoczyna się już od początku podawania – pozwala uniknąć bólu i nieprzyjemnego rozpierania tkanek.

Niezależnie od tego czy przeprowadzane jest leczenie kanałowe, czy usuwanie zębów, znieczulenie komputerowe to dobre rozwiązanie zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych pacjentów. Sprawdź też inne usługi, które przeprowadzamy w DENTICON. Nasza ortodoncja przy ul. Tysiąclecia umożliwia korektę układu zębów osobom w każdym wieku. Działamy też w zakresie stomatologii estetycznej i chirurgii stomatologicznej, stosując licówki porcelanowe i implanty.

znieczulenie komputerowe

Tradycyjne znieczulenie przy użyciu strzykawki jest zwykle bolesne, szczególnie, gdy podawane jest zbyt szybko – środek znieczulający gromadzi się wówczas w tkankach, powodując bolesne uczucie rozpierania. W znieczuleniu komputerowym, dzięki zastosowanym rozwiązaniom, roztwór znieczulający wprowadzany jest odpowiednio do oporu tkanek, przez co cała procedura jest bezbolesna i w pełni komfortowa dla pacjenta.

Call Now Button