Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Chorzów

Stomatolog Chorzów? Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy leczenie kanałowe, protetyczne, ortodoncję, implanty, wybielanie zębów, laserowe metody leczenia, a także fibrynę bogatopłytkową i inne usługi. Możesz skorzystać również z zabiegów higienicznych, które zapewnią Ci lepsze zabezpieczenie przed próchnicą. Dzięki nam Twoje uzębienie będzie w doskonałym stanie.

Gabinet stomatologiczny Chorzów dla dzieci i dorosłych

Jeśli szukasz dentysty w Chorzowie lub okolicznych miejscowościach, to zgłoś się do nas. Gabinet Denticon znajduje się w Katowicach. Gwarantujemy najwyższą jakość usług, bezbolesne zabiegi i indywidualne podejście do pacjenta. Przyjmujemy również dzieci, więc u nas o zęby może zadbać cała rodzina. W naszym gabinecie dentystycznym przestaniesz bać się stomatologa. Jeśli masz jakieś wątpliwości, czy pytania zadzwoń lub przyjdź do nas.

Profesjonalna stomatologia? Przyjdź do Denticon

Wysokiej jakości usługi to podstawa działalności naszego gabinetu. Z pewnością będziesz zadowolony z oferowanych zabiegów i rezultatów, jakie przyniosą dla Twojego uzębienia. Większość osób doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dbanie o odpowiedni stan zębów i dziąseł — dołącz do nich! Zapraszamy do Denticon.

Sprawdź: dentysta KatowiceDENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  • (32) 254 94 77
  • kontakt@denticon.katowice.pl
  • 40-871 Katowice, ul. Tysiąclecia 82
 

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button