Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Kamery wewnątrzustne

Idąc do gabinetu stomatologicznego, chciałbyś widzieć, co dzieje się we wnętrzu Twojej jamy ustnej? W DENTICON ważnym elementem naszego wyposażenia jest kamera wewnątrzustna Carestream CS 1200. Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości obrazu (1024 x 768 pixels) daje precyzyjny obraz, do którego ma dostęp również pacjent.

Kamera wewnątrzustna Carestream CS 1200

Stosujemy to urządzenie, ze względu na:

  • idealną jakość obrazu,
  • innowacyjną technologię eliminacji refleksów, 
  • łatwą archiwizację obrazu,
  • ergonomiczną pracę.

Stosowanie kamery wewnątrzustnej przekłada się na lepszą komunikację z pacjentem – możemy krok po kroku omówić przebieg leczenia i pokazać konkretne efekty. Wiemy, że dla wielu Pacjentów zrozumienie diagnostyki i proponowanego sposobu leczenia jest ważne. Kamera wewnątrzustna CS 1200 to lekkie i kompaktowe urządzenie, które służy właśnie temu. Pacjenci po wizycie w DENTICON wiedzą gdzie i na czym polega problem oraz w jaki sposób należało go rozwiązać. 

Profesjonalne wyposażenie gabinetu stomatologicznego

Atutem kamery CS 1200 jest również 6-punktowy system oświetlenia LED. Dzięki niemu, zdjęcia są doskonale oświetlone w każdych warunkach. Szeroki zakres ostrości urządzenia przechwytuje  obrazy wewnątrzustne z różnych perspektyw. Jako stomatolodzy doceniamy te rozwiązania i korzystamy z nich w codziennej pracy.

Call Now Button