Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

O DENTICON

Praktyka stomatologiczna DENTICON powstała z myślą o pomaganiu Państwu w dbaniu o piękny i zdrowy uśmiech. Bazując na naszym ponad 30-letnim doświadczeniu, pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym każdy będzie mógł otrzymać rzetelną i fachową pomoc.

Nasz zespół, przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu stomatologicznego, dokłada wszelkich starań, aby leczenie zarówno dorosłych, jak i młodych pacjentów przebiegało skutecznie i bezboleśnie. Oferujemy Państwu specjalistyczne usługi w zakresie stomatologii zachowawczej i estetycznej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej i implantologii. Wraz ze zmieniającym się światem zmieniają się również stosowane technologie. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, stale poszerzamy naszą wiedzę, uczestnicząc w licznych szkoleniach i sympozjach.

Niesienie Państwu pomocy sprawia nam ogromną satysfakcję, o czym świadczy szerokie grono zadowolonych pacjentów, którzy korzystają z naszych usług od blisko trzech dekad. Nie zapominamy również o naszych najmłodszych pacjentach, wymagających wyjątkowego podejścia i cierpliwości. Zależy nam bardzo na kreowaniu od najmłodszych lat wizerunku stomatologa – przyjaciela. W tym celu organizujemy liczne akcje w przedszkolach i szkołach, chcąc udzielać Państwa pociechom odpowiednich wskazówek w codziennym pielęgnowaniu zębów.

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, dlatego też udzielamy gwarancji na każdy wykonywany przez nas zabieg. Dogodny dojazd, parking, łatwy kontakt.

Call Now Button