Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Sosnowiec

Stomatolog Sosnowiec? Oferujemy usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Obejmują one troskę o zdrowie i piękny wygląd zębów i dziąseł. Możesz skorzystać z leczenia kanałowego, protetycznego, wybielania zębów, ortodoncji, wprowadzania implantów, laserowych metod leczenia, jak również fibryny bogatopłytkowej i innych zabiegów. Dostępne są również zabiegi higienizacyjne, które sprawią, że Twoje uzębienie będzie lepiej chronione przed próchnicą. Zaufaj nam, a Twoje zęby będą w doskonałym stanie!

Dentysta Sosnowiec dla dzieci i dorosłych

Jeśli szukasz dentysty nie tylko w Sosnowcu, lecz także w okolicy, to zapraszamy do kontaktu z nami — gwarantujemy, że będziesz zadowolony/a. Nasz Gabinet Denticon zlokalizowany jest w Katowicach. Zabiegi wykonujemy bezboleśnie, wyróżnia nas również indywidualne podejście do pacjenta. Gwarantujemy najwyższą jakość usług.

W naszym gabinecie o stan uzębienia może dbać cała rodzina, gdyż przyjmujemy również dzieci. Pomożemy Ci pokonać strach i dyskomfort związany z wizytą u stomatologa. Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać się na wizytę, to zadzwoń lub przyjdź do nas.

Profesjonalne usługi stomatologiczne? Wybierz Denticon — gabinet dentystyczny Sosnowiec

Promujemy profilaktykę próchnicy i dbamy o Twoje zęby. Odpowiednia troska o uzębienie jest niezwykle ważna. Nasze zabiegi przyniosą pozytywne rezultaty dla Twoich zębów — sprawdź. Przyjdź do Denticon!

Sprawdź: dentysta Katowice

DENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button