Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Leczenie zębów pod narkozą, Katowice os. Tysiąclecia

Chcesz znaleźć dentystę w Katowicach, który przeprowadzi leczenie bezboleśnie? W naszym gabinecie stomatologicznym DENTICON możliwe jest leczenie zębów w znieczuleniu ogólnym (narkozie). Zdarzają się sytuacje, gdy wykonanie zabiegu stomatologicznego budzi paniczny strach, a znieczulenie miejscowe nie wystarcza. W takich okolicznościach wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów i oferujemy leczenie zębów pod narkozą. Zastosowanie tego rozwiązania sprawi, że wizyta u dentysty będzie zupełnie bezbolesna, komfortowa oraz bezpieczna.

Nasz doświadczony zespół stomatologów z gabinetu w Katowicach, przy wsparciu zespołu anestezjologicznego przeprowadzi przez zabieg leczenia zębów w narkozie. Stosowane przez nas leki nowej generacji są bezpieczne, działają krótkotrwale, redukują niepożądane objawy, a przy tym gwarantują stuprocentową skuteczność. Zachęcamy do konsultacji z naszymi specjalistami, którzy krok po kroku przeprowadzą Państwa przez procedurę leczenia zębów w narkozie. 

Bonding Katowice

W naszym gabinecie w Katowicach z leczenia w narkozie może skorzystać każdy – niezależnie od wieku. Najczęściej pacjentami, którzy poddają się temu zabiegowi, są osoby, które czeka rozległa lub skomplikowana ekstrakcja oraz małe dzieci niepodejmujące współpracy z lekarzem. 

Gabinet Denticon w Katowicach oferuje leczenie zębów pod narkozą przy każdym rodzaju zabiegu. Implanty zębowe, chirurgia stomatologiczna, czy leczenie zachowawcze – większość zabiegów może zostać przeprowadzona przy znieczuleniu ogólnym, by zwiększyć komfort naszych pacjentów. Narkoza jest warta rozważenia np. przy szczególnie skomplikowanych zabiegach chirurgicznych.

W zakładce “usługi” znajduje się pełna oferta zabiegów wykonywanych w naszym gabinecie – zdecydowana większość z nich może zostać przeprowadzona pod narkozą. 

Żeby dobrze przygotować się do leczenia zębów w narkozie, trzeba stosować się do poniższych zasad:

  • pacjent, w zależności od wieku nie powinien nic jeść i pić bezpośrednio przed zabiegiem, zgodnie z poniższą tabelą
 

Wiek pacjenta

Spożywanie posiłków – ile czasu przed zabiegiem? 

Przyjmowanie płynów- ile czasu przed zabiegiem?

do 3. roku życia

2 godziny 

1 godzina 

między 3. a 6. rokiem życia

4 godziny 

2 godziny

dzieci powyżej 6. roku życia i dorośli

6 godzin 

3 godziny

  • przed zabiegiem pacjent musi wyjąć soczewki kontaktowe oraz ruchome uzupełnienia protetyczne oraz ruchomy aparat ortodontyczny

Po wybudzeniu lekarz sprawdza parametry życiowe oraz świadomość pacjenta. W kolejnych godzinach należy pamiętać o tym, że:

  • do momentu całkowitego powrotu do świadomości pacjent powinien przebywać pod opieką medyczną,
  • po przeprowadzeniu leczenia zębów pod narkozą mogą pojawić się zawroty, bóle głowy czy mdłości,
  • do 12 h po wybudzeniu nad pacjentem powinna sprawować opiekę osoba dorosła.
  • do 12 h po wybudzeniu nie można prowadzić pojazdów mechanicznych, obsługiwać jakichkolwiek urządzeń, podejmować istotnych decyzji czy podpisywać umów.
Call Now Button