Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Laseroterapia stomatologiczna

Jedną z nowoczesnych metod leczenia jest laseroterapia, którą stosujemy w naszym gabinecie DENTICON w Katowicach. Profesjonalny laser stomatologiczny gwarantuje precyzyjną diagnostykę i skuteczne leczenie. Jest mało inwazyjny i znajduje szerokie zastosowanie między innymi w diagnozowaniu, biostymulacji i chirurgii stomatologicznej. 

Dlaczego laseroterapia jest korzystna dla pacjentów?

Laseroterapia jest dla pacjentów bezpieczna i komfortowa: diagnostyka i zabieg trwają krócej, a precyzja działania, którą umożliwia laser przekłada się na większą efektywność zabiegu. Bezinwazyjnie, bezstresowo, z jeszcze skuteczniejszą dezynfekcją, ostrożnością i indywidualnym podejściem. Konstrukcja lasera, który wykorzystujemy, umożliwia konfigurację urządzenia zgodnie z indywidualnymi potrzebami stomatologa – w dostosowaniu do sytuacji pacjenta.

Z doświadczenia wiemy, że laseroterapia dobrze wpływa na samopoczucie pacjentów – zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych. Jeśli ktoś zgłasza się do stomatologa ze szczególnym lękiem i obawami, zapewniamy, że dzięki naszej pomocy, podejście to może się zmienić. Wiedza, praktyka, nowoczesne wyposażenie i empatia naszego zespołu przekładają się na spokój i odprężenie pacjenta podczas leczenia.

laseroterapia katowice

Laser Lasotronix w gabinecie DENTICON

Laseroterapia w DENTICON przeprowadzana jest przy użyciu nowoczesnego i kompleksowego lasera Lasotronix. Wykorzystuje on trzy wzajemnie uzupełniające się długości fali: 405nm, 635nm oraz 980nm. Zastosowanie:
  • implantologia,
  • chirurgia i mikrochirurgia kontaktowa,
  • wybielanie zębów,
  • biomodulacja – w tym m.in. leczenie podrażnień, nadwrażliwości szyjek zębowych, stanów zapalnych dziąseł i przyzębia,
  • endodoncja,
  • periodontologia,
  • protetyka,
  • terapia bólu – w tym m.in. leczenie bólu przewlekłego, chorób zwyrodnieniowych stawu i szczękościsku.

Spokojnie – bezpiecznie – skutecznie

Jeśli chcesz, żeby leczył Cię dentysta w Katowicach, który korzysta z nowoczesnych metod, zapraszamy na Osiedle Tysiąclecia. W gabinecie DENTICON pomożemy Ci odzyskać zdrowie i piękny uśmiech, ale jednocześnie zadbamy o Twoje dobre samopoczucie, spokój, komfort i bezpieczeństwo.
Call Now Button