Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Dąbrowa Górnicza

Stomatolog Dąbrowa Górnicza? Zapraszamy do naszego gabinetu, znajdującego się nieco dalej, bo w Katowicach, na profesjonalne leczenie uzębienia. Oferujemy leczenie kanałowe, protetyczne, ortodoncję, implanty, wybielanie zębów, fibrynę bogatopłytkową, laserowe metody leczenia i wiele innych. Przeprowadzamy również zabiegi higienizacyjne, które stanowią profilaktykę przed pojawianiem się próchnicy. Zaufaj naszym specjalistom, którzy zadbają o zdrowie Twojego uzębienia.

Gabinet dentystyczny Dąbrowa Górnicza — oferta dla dzieci i dorosłych

Nasz gabinet stomatologiczny znajduje się w Katowicach. Możesz u nas skorzystać z usług najwyższej jakości, a każdy z zabiegów zostanie wykonany bezboleśnie. Do każdego pacjenta podchodzimy w pełni indywidualnie. Jeśli szukasz dentysty w Dąbrowie Górniczej lub okolicach dla całej swojej rodziny, to u nas możecie zapisać się wszyscy razem. Nasza oferta obejmuje leczenie dzieci i osób dorosłych. Postaramy się, aby wizyty u dentysty stały się dla Ciebie przyjemnością. U nas zyskasz pełen komfort — zarówno Ty, jak i Twoi bliscy. Nowoczesne rozwiązania pozwolą zapomnieć o wszelkich wcześniejszych nieprzyjemnych doświadczeniach. Odtąd wizyta u stomatologa w naszym gabinecie będzie dla was przyjemnością.

Dentysta Dąbrowa Górnicza — postaw na profesjonalny gabinet Denticon

Codzienne funkcjonowanie naszego gabinetu oparte jest na usługach najwyższej jakości. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z oferowanych przez nas profesjonalnych zabiegów będziesz w pełni zadowolony z efektów, jakie pozwolą Ci one uzyskać. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotne jest dokładne dbanie o zęby — dołącz do ich grona i ciesz się ze swojego pięknego, białego i przede wszystkim zdrowego uśmiechu każdego dnia. Pamiętaj również, aby zatroszczyć się o zęby swoich dzieci — zapraszamy do Denticon.

Sprawdź: dentysta Katowice

DENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button