Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Kochłowice

Potrzebny Ci stomatolog Kochłowice? Skorzystaj z naszych usług wykonywanych niedaleko! W ofercie gabinetu znajduje się leczenie kanałowe, ortodoncja, protetyka, czy wprowadzanie implantów. Wykonujemy również zabiegi leczenia laserowego oraz fibrynę bogatopłytkową i inne nowoczesne rozwiązania w stomatologii.

W naszym gabinecie możesz również skorzystać z oferty zabiegów higienizacyjnych, które doskonale przyczyniają się do ochrony przed próchnicą. Wybierając nas, zyskujesz pewność, że Twoje zęby będą w idealnym stanie.

Gabinet dentystyczny Kochłowice — stomatologia dla dzieci i dorosłych

Postaw na nasz gabinet, jeśli szukasz dentysty w Kochłowicach lub okolicy. Denticon zlokalizowany jest w Katowicach. Zapewniamy, że nasze usługi są na najwyższym poziomie, zabiegi w pełni bezbolesne, a podejście do pacjenta indywidualne. Nasi dentyści przyjmują również dzieci, więc leczenie zębów w Denticon może obejmować całą rodzinę. Zadbamy, aby lęk przed wizytą u stomatologa stał się tylko dawnym wspomnieniem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy pytania, albo chcesz umówić się na wizytę, to zadzwoń lub przyjdź do nas!

Dobry stomatolog? Wybierz Denticon

Dbamy, aby wszystkie usługi świadczone w naszym gabinecie były na najwyższym poziomie. Będziesz zadowolony z rezultatów, jakie uda się uzyskać w ramach stosowanych przez nas zabiegów. Większość osób doskonale wie, że o zęby i dziąsła trzeba systematycznie dbać — dołącz do nich! Zapraszamy do Denticon.

Sprawdź: dentysta Katowice

DENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button