Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Ruda Śląska

Nasze usługi obejmują nowoczesne zabiegi dentystyczne, które dbają nie tylko o zdrowie zębów i dziąseł, ale również zapewniają im doskonały wygląd. W naszej ofercie znajdują się usługi protetyczne, implanty zębowe, korony i mosty zębowe, bonding zębów, stomatologia estetyczna i wybielanie, a także licówki i inne rozwiązania. Zajmujemy się ortodoncją, chirurgią stomatologiczną, laseroterapią stomatologiczną, stomatologią dziecięcą, profilaktyką i higieną, chorobami przyzębia.

Dentysta Ruda Śląska – leczymy kompleksowo

Pacjenci mogą skorzystać ze znieczulenia komputerowego, leczenia zębów w narkozie, a także podtlenku azotu, czyli gazu rozweselającego. Wykonujemy zabiegi z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej oraz przeprowadzamy tomografię zębów CBCT. Jeśli chcesz mieć zachwycający, biały uśmiech, to koniecznie przyjdź do dentysty w Katowicach. Zadbaj o regularne kontrole i zgłoś się do nas na przegląd stomatologiczny.

Odwiedź gabinet Denticon

Wybierz gabinet dentystyczny Denticon w Katowicach. Nowoczesne wyposażenie, kompleksowe podejście i najlepsi stomatolodzy wyróżniają nasze usługi. Dzięki nam Twój uśmiech będzie zachwycać!

Sprawdź: dentysta Katowice.DENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

  • (32) 254 94 77
  • kontakt@denticon.katowice.pl
  • 40-871 Katowice, ul. Tysiąclecia 82
 

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button