Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Mikrosilnik endodontyczny Dentsply X-Smart

Jako zaufany i profesjonalny stomatolog Katowice, korzystamy z nowoczesnych urządzeń ułatwiających pracę. Dzięki temu, możemy wykonywać poszczególne etapy zabiegu dużo precyzyjniej. Zyskują na tym pacjenci, którzy poddani naszym działaniom, czują się spokojniej i oszczędzają czas. Jednym ze stosowanych przez nas sprzętów jest mikrosilnik endodontyczny Dentsply X-Smart. Naszą pracę usprawnia ergonomiczny kształt urządzenia, wygodny wyświetlacz oraz prosta, intuicyjna obsługa. Zabiegi przebiegają  skuteczniej i szybciej niż przy stosowaniu standardowych rozwiązań.

Czym wyróżnia się mikrosilnik endodontyczny Dentsply X-Smart?

 

Mikrosilnik endodontyczny Dentsply X-Smart to zestaw praktycznych cech i funkcji, w tym na przykład: 

  • zaprogramowane prędkości i momenty obrotowe dla wielu narzędzi: ProTaper, ProFile, PathFile, Gates, `Wave One, Reciproc, Biorace, K3, GTX,
  • ostrzegawcze sygnały akustyczne (np. w chwili przekroczenia ustawionego momentu obrotowego), 
  • sprawny wybór pilnika z biblioteki pilników, 
  • bardzo dobra widoczność i łatwy dostęp do wnętrza zęba (miniaturowa główka kątnicy).

Wizyta u dentysty bez żadnego stresu? To możliwe!

 

Niektórzy pacjenci – dzieci i dorośli – przychodzą na wizytę stomatologiczną z wieloma obawami. Są one tak naprawdę nieuzasadnione, ponieważ wykorzystywany sprzęt jest zaawansowany technologicznie i ma na celu przeprowadzenie bezbolesnych, szybkich i precyzyjnych zabiegów. W trosce o komfort pacjenta stosujemy także znieczulenie komputerowe. 

Call Now Button