Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Mikrosilnik endodontyczny VDW GOLD

Mikrosilnik endodontyczny VDW GOLD to urządzenie, które zapewnia nam szybszą pracę i precyzję wykonywanych ruchów. VDW GOLD jest bezprzewodowym sprzętem o ergonomicznym kształcie. Przystosowany został do pracy z różnymi systemami pilników wraz z funkcją pomiaru długości kanału zęba. Zwiększona widoczność pola zabiegowego, możliwość szybkiej wymiany końcówek roboczych  i różnorodność funkcji sprawiają, że leczenie kanałowe przebiega przy zachowaniu większego komfortu – zarówno pacjenta, jak i dentysty.

Mikrosilnik endodontyczny VDW GOLD – najważniejsze funkcje

 

Każdy pacjent chce, żeby zabieg przeprowadził profesjonalny stomatolog Katowice, korzystający z nowoczesnych urządzeń. W naszym gabinecie DENTICON wdrożyliśmy całą gamę sprzętów, które usprawniają nasze działanie. Mikrosilnik endodontyczny VDW GOLD jest jednym z nich. Wyróżnia się funkcjami takimi jak na przykład: 

  • Reciproc Reverse – dwustopniowym wskaźnikiem, pomagającym w określeniu najlepszej metody opracowania kanału,  
  • ANA – programem zmniejszającym limit momentu obrotowego, 
  • ASR (Auto Stop Reverse) – opcją, dzięki której po przekroczeniu limitu obrotowego, pilnik wykonuje ruch w przeciwnym kierunku,
  • systemem Dr’s Choice umożliwiającym zapamiętanie 15 indywidualnych ustawień dla momentu obrotowego i dopasowanej do niego prędkości. 

Mikrosilnik ma też ustawienia przeznaczone specjalnie do kanałów korzeniowych o niestandardowej, bardziej skomplikowanej anatomii. Kolejnym atutem jest brak ograniczeń związanych z mobilnością urządzenia oraz wbudowana funkcja endometru usprawniająca przebieg całego leczenia.

Call Now Button