Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Mikroskop zabiegowy Smartoptic

Każdy członek naszego zespołu Denticon to lekarz dentysta Katowice, który  ceni sobie stosowanie urządzeń  wysokiej jakości, zapewniających skuteczne leczenie. W naszym gabinecie DENTICON posiadamy mikroskop zabiegowy Smartoptic, dzięki któremu leczenie kanałowe i inne zabiegi przeprowadzane są precyzyjnie, sprawnie, z zachowaniem bezpieczeństwa. 

Mikroskop zabiegowy Smartoptic – 

co go wyróżnia?

 

Stosowany mikroskop stomatologiczny Smartoptic:

  • składa się z szerokokątnych okularów z niezależną regulacją dioptrii, 
  • wyposażony został w wysokiej klasy system optyki z oświetleniem LED,
  • umożliwia dwudziestopięciokrotne powiększenie obrazu.

Dzięki obiektywom, kamerom i innych akcesoriom dodatkowym, mikroskop zabiegowy Smartoptic umożliwia nam leczenie w komfortowych warunkach, co przekłada się na skuteczność działania i bezpieczeństwo pacjenta. Dobry mikroskop eliminuje ryzyko niepowodzeń leczenia i umożliwia osiągnięcie najlepszych efektów.

seliga-smartoptic-kamera-profil

Leczenie w komfortowych warunkach

 

Wielu pacjentów (zarówno dzieci, jak i dorosłych) przychodzi do gabinetu stomatologicznego z lękiem. Dbamy więc o nasze wyposażenie, które jest jednym z czynników pomagających niwelować stres. Leczenie przeprowadzane przy użyciu mikroskopu Smartoptic przebiega szybciej i dokładniej. Pacjenci mogą też skorzystać ze znieczulenia komputerowego gwarantującego bezbolesność zabiegu. Chcąc zapewnić naszym pacjentom najwyższy stopień bezpieczeństwa zabiegów korzystamy z jednych z najlepszych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji – w tym m.in.Autoklaw Melag Vacuklav.

Call Now Button