Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Stomatolog Bytom

Stomatolog Bytom? Zapraszamy na profesjonalne leczenie uzębienia w naszym gabinecie, który znajduje się nieco dalej, bo w Katowicach. W naszej ofercie znajduje się leczenie kanałowe, protetyczne, implanty zębowe, ortodoncja, wybielanie zębów, laserowe metody leczenia oraz fibryna bogatopłytkowa i inne usługi. Proponujemy również szereg zabiegów higienizacyjnych, które są doskonałym zabezpieczeniem przed próchnicą. Zaufaj nam, a Twoje uzębienie na pewno będzie w dobrym stanie.

Gabinet dentystyczny Bytom — dla dorosłych i dzieci

Nasz gabinet zlokalizowany jest w Katowicach. U nas otrzymujesz najwyższą jakość usług, a wszystkie zabiegi wykonywane są w pełni bezboleśnie. Wyróżnia nas również indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jeśli cała Twoja rodzina szuka stomatologa w Bytomiu lub okolicach, to do nas możecie zapisać się wszyscy razem. Zajmujemy się leczeniem uzębienia zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Zadbamy, aby wizyty u stomatologa były dla Ciebie odtąd przyjemnością. Zatroszczymy się o komfort Twój i Twoich bliskich. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zapomnicie o nieprzyjemnych doświadczeniach i z przyjemnością będziecie przyjeżdżać do naszego gabinetu.

Dentysta Bytom — wybierz profesjonalny gabinet Denticon

Działalność naszego gabinetu opiera się przede wszystkim na wysokiej jakości usługach. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z profesjonalnych zabiegów i efektów, jakie pozwolą Ci uzyskać dla Twojego uzębienia. Bardzo wiele osób wie, jak istotne jest utrzymywanie zębów w jak najlepszym stanie — dołącz do nich i ciesz się z pięknego, białego uśmiechu każdego dnia. Zadbaj również o zęby swoich dzieci i przyprowadź je do Denticon.

Sprawdź: dentysta Katowice

DENTICON PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA

Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00

Sobota – Niedziela – NIECZYNNE

GODZINY PRZYJĘĆ

Call Now Button