Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

System sedacji wziewnej (podtlenek azotu) Master Flux Plus

Jedną ze skutecznych i bezpiecznych metod stosowanych w ramach uspokojenia pacjenta jest system sedacji wziewnej. W DENTICON dysponujemy urządzeniem Master Flux Plus, które dozuje mieszaninę podtlenku azotu i tlenu. Pacjent decydujący się na sedację wziewną, zakłada maseczkę i doświadcza odprężenia organizmu, przy pełnym zachowaniu świadomości. Gaz rozweselający u dentysty nie otępia i nie powoduje zwiotczenia mięśni, ale skutecznie relaksuje, umożliwiając stomatologom przeprowadzenie zabiegu. 

System sedacji wziewnej w walce z dentofobią

 

Urządzenie Master Flux Plus mieszające tlen i podtlenek azotu jest całkowicie bezpieczne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Lęk pacjentów przed wykonaniem zabiegu może ten zabieg komplikować. W przypadku rozluźnienia organizmu za pomocą sedacji wziewnej, u pacjentów zmniejsza się stres, odruchy wymiotne i niechęć do współpracy – widoczna szczególnie u dzieci, np. poprzez uporczywe zamykanie buzi. 

Jako zaufany dentysta Katowice polecamy naszym pacjentom system sedacji wziewnej Master Flux Plus. Stosowane maseczki dokładnie przylegają do twarzy, dzięki czemu gaz nie wycieka na zewnątrz. Dla skuteczności dalszego przeprowadzania zabiegu proponujemy nowoczesne znieczulenie komputerowe, które zwiększa precyzję podania środka znieczulającego. Takie znieczulenie zapobiega również nieprzyjemnemu uczuciu drętwienia jamy ustnej, doświadczanego przy standardowych rozwiązaniach. 

Call Now Button