Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

System znieczuleń komputerowych Calaject

Zarówno dzieci, jak i dorośli, oczekują zabiegów dentystycznych przeprowadzanych bezboleśnie, w komfortowych warunkach. Niezależnie od tego, czy jest to leczenie kanałowe, czy usuwanie zębów, każdy członek naszego zespołu jako nowoczesny stomatolog Katowice, proponuje system znieczulenia komputerowego The Calaject. Do jego najważniejszych zalet należy komputerowe dopasowanie parametrów ciśnienia i prędkości podawania środka znieczulającego do tkanki pacjenta. System Calaject zwiększa precyzję procedury znieczulenia i w konsekwencji – jej skuteczność.

System znieczulenia komputerowego The Calaject

 

Znieczulenie komputerowe The Calaject:

  • powoduje równomierne wchłanianie się podanego środka, 
  • zapobiega dyskomfortowi związanemu z uczuciem rozpierania tkanek (obecne w tradycyjnych metodach znieczulenia),
  • w przypadku zwiększenia się oporu tkanek, automatycznie przerywa proces podawania środka. 

System znieczulenia komputerowego The Calaject zalecany jest szczególnie w przypadku znieczuleń skomplikowanych technicznie, w tym np. doprzegrodowego, śródwięzadłowego i domiazgowego. 

Bezpieczeństwo i wygoda pacjentów


The Calaject to urządzenie duńskiej firmy Ronvig z bezprzewodowym systemem sterującym i intuicyjnie obsługiwanymi programami. Każdy program obejmuje inną technikę znieczulenia, zaprojektowaną z myślą o konkretnych zabiegach. Stomatolog korzystający z The Calaject zyskuje na precyzji i komforcie podania, co wiąże się jednocześnie z minimalizacją ryzyka błędu i wystąpieniem skutków ubocznych. 

Call Now Button