Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

System znieczuleń komputerowych Calaject

Zarówno dzieci, jak i dorośli, oczekują zabiegów dentystycznych przeprowadzanych bezboleśnie, w komfortowych warunkach. Niezależnie od tego, czy jest to leczenie kanałowe, czy usuwanie zębów, każdy członek naszego zespołu jako nowoczesny stomatolog w Katowicach, proponuje system znieczulenia komputerowego The Calaject. Do jego najważniejszych zalet należy komputerowe dopasowanie parametrów ciśnienia i prędkości podawania środka znieczulającego do tkanki pacjenta. System Calaject zwiększa precyzję procedury znieczulenia i w konsekwencji – jej skuteczność.

System znieczulenia komputerowego The Calaject

 

Znieczulenie komputerowe The Calaject:

  • powoduje równomierne wchłanianie się podanego środka, 
  • zapobiega dyskomfortowi związanemu z uczuciem rozpierania tkanek (obecne w tradycyjnych metodach znieczulenia),
  • w przypadku zwiększenia się oporu tkanek, automatycznie przerywa proces podawania środka. 

System znieczulenia komputerowego The Calaject zalecany jest szczególnie w przypadku znieczuleń skomplikowanych technicznie, w tym np. doprzegrodowego, śródwięzadłowego i domiazgowego. 

Bezpieczeństwo i wygoda pacjentów


The Calaject to urządzenie duńskiej firmy Ronvig z bezprzewodowym systemem sterującym i intuicyjnie obsługiwanymi programami. Każdy program obejmuje inną technikę znieczulenia, zaprojektowaną z myślą o konkretnych zabiegach. Stomatolog korzystający z The Calaject zyskuje na precyzji i komforcie podania, co wiąże się jednocześnie z minimalizacją ryzyka błędu i wystąpieniem skutków ubocznych. 

Call Now Button