Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

System znieczulenia komputerowego The Wand

System znieczulenia komputerowego The Wand umożliwia wykonywanie skutecznych znieczuleń miejscowych – nawet w tych częściach jamy ustnej, które są najbardziej problematyczne (tj. znieczulenie podniebienne i śródwięzadłowe). The Wand stosowany jest w DENTICON – stomatolog Katowice przy ul. Tysiąclecia. Dzięki temu, pacjenci obawiający się bólu, dyskomfortu lub ryzyka niepowodzenia, mogą czuć się bezpiecznie.

Nowa metoda wykonywania iniekcji

 

Leczenie kanałowe, usuwanie zębów oraz wiele innych zabiegów są wskazaniami do zastosowania znieczulenia. Jednak, aby zwiększyć precyzję podawania środka znieczulającego (w tym jego ilości oraz ciśnienia podania środka), wykorzystuje się zaawansowane znieczulenie komputerowe The Wand. System ten składa się z trzech elementów:

  • urządzenia kontrolującego podanie znieczulenia, 
  • jednorazowych, ergonomicznych końcówek roboczych, 
  • sterownika nożnego. 

Prowadzony na bieżąco monitoring aplikacji ułatwia procedurę znieczulenia. Staje się ona prosta, bardziej przewidywalna, dopasowana do potrzeb pacjenta, minimalizująca ryzyko skutków ubocznych i stres pacjentów. 

Komfort i bezpieczeństwo pacjentów


Standardowe wprowadzanie środka znieczulającego do tkanek przy pomocy tradycyjnej strzykawki nie pozwala na dokładną kontrolę prędkości i ciśnienia podawanego znieczulenia. W systemie The Wand tłok urządzenia popycha preparat z ampułki w odpowiednim tempie. Zapobiega to uczuciu rozpierania w jamie ustnej pacjenta.

Call Now Button