Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Unity A-dec 500

W naszej pracy dbamy o nowoczesny, estetyczny i komfortowy sprzęt. Dotyczy to zarówno urządzeń technologicznych, jak i podstawowego wyposażenia – np. unitów stomatologicznych. Pacjent leczony na wygodnym fotelu zyskuje komfort, co przekłada się na lepszy przebieg leczenia. Gabinet stomatologiczny Katowice DENTICON wykorzystuje unity amerykańskiej marki premium A-dec 500. Z perspektywy stomatologa bardzo ważny jest wybór unitów z możliwością regulacji i dopasowania do potrzeb pacjenta oraz specyfiki zabiegu. Unity A-dec 500 spełniają oczekiwania zarówno naszych pacjentów, jak i naszego zespołu.

Unity A-dec 500 dla wygody pacjentów i stomatologów

Dzięki unitom A-dec 500 wzrasta wygoda pacjentów i ergonomia pracy stomatologa. To kompleksowe urządzenie wyróżnia się prostotą i dużą funkcjonalnością. Mamy możliwość obracania konsolą stomatologa i asysty, lampą zabiegową oraz blokiem spluwaczki aż o 270 stopni względem fotela i pacjenta. To między innymi dzięki temu, leczenie przebiega bardziej komfortowo i w efekcie: precyzyjniej, skuteczniej, szybciej. 

Unity A-dec 500

Leczenie w komfortowych warunkach

Wśród pacjentów znajdują się osoby (zarówno dzieci, jak i dorośli), które przychodzą do gabinetu stomatologicznego z obawami. Robimy wszystko, aby nasze wyposażenie podnosiło komfort pacjentów i przyczyniało się do ich poczucia bezpieczeństwa. Niwelujemy stres za pomocą wysokiej jakości technologii i nowoczesnym metodom leczenia.

Nad unitami umieściliśmy telewizory z dostępem do platformy Netflix, dzięki czemu każdy Pacjent podczas wizyty w naszym gabinecie stomatologicznym może jeszcze bardziej się zrelaksować i nadgonić “serialowe zaległości”.

Call Now Button