Poniedziałek – Piątek 9:00 – 19:00 Sobota – Niedziela- NIECZYNNE
ul. Tysiąclecia 82

40-871 Katowice

Wirówka do PRF

Kompaktowa wirówka Hettich EBA 200 umożliwia nam pozyskiwanie fibryny bogatopłytkowej (PRF)  w celu wspomagania regeneracji po zabiegach chirurgicznych oraz minimalizacji stanu zapalnego. Stosujemy ją, aby podnieść skuteczność naszego leczenia, a także komfort i bezpieczeństwo pacjentów. Fibryna bogatopłytkowa jest biozgodnym materiałem pozyskiwanym z krwii pacjenta. Wykorzystywana technika PRF opiera się więc na naturalnych procesach regeneracyjnych. 

Kompaktowa wirówka do PRF – w DENTICON korzystamy z modelu Hettich EBA 200

Wirówka do PRF: 

  • wyróżnia się wydajnym systemem chłodzenia i wirowania, 
  • jest kompatybilna z różnymi rozmiarami probówek, 
  • posiada obudowę odporną na uderzenia, 
  • dzięki funkcjom zabezpieczeń, nie ulega przegrzaniu. 

Prosta w zastosowaniu wirówka do PRF daje nam – stomatologom – pewność, że gojenie po zabiegach chirurgicznych u naszych pacjentów będzie przebiegać w najlepszych i najbezpieczniejszych warunkach. 

Wirówka do PRF

Wytwarzanie fibryny bogatopłytkowej

Opracowanie bioaktywnych materiałów chirurgicznych, wykorzystywanych również w stomatologii, jest współcześnie jednym z największych wyzwań. Gojenie tkanek to procesy wielopoziomowe. Wytwarzanie i stosowanie fibryny bogatopłytkowej, która jest łatwa do zaaplikowania, to aktualnie jeden z najlepszych sposobów na przyspieszenie regeneracji. Wirówka do PRF Hettich EBA 200 jest częścią nowoczesnego wyposażenia naszego gabinetu stomatologicznego Katowice DENTICON.

Call Now Button